Футбольна команда з Черкаського р-ну − Чемпіон України серед команд Першої ліги

Президент «Корпорації ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул зустрівся з Чемпіонами України серед однолітків, командою «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» U-19.

Урочисте привітання футболістів відбулося на стадіоні академії. З нагоди цієї події місцевий художній колектив «Сяйво», білозірського центру культури і дозвілля (керівник: Наталя Воркута), підготував святкову програму. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській райраді.

Як зазначив, Володимир Лашкул ще тиждень тому футбольний клуб проводжав на змагання просто юніорів, сьогодні − команда виборола титул Чемпіонів України серед команд Першої ліги (U-19). Позаду вісімнадцять турів чемпіонату, 1980 кілометрів дороги, настанови тренерів, хвилювання близьких та вболівальників. На Фіналі Чотирьох команда знову довела своє лідерство виборовши титул абсолютних чемпіонів своєї категорії, золоті медалі та особисті нагороди.

У заходах також узяли участь: голова черкаської районної держадміністрації Ярош Анатолій Анатолійович, голова білозірської громади Міцук Володимир Павлович, перший заступник ФФУ черкаської області Фощій Володимир Григорович та інші керівники.