СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Футбольна команда з Черкаського р-ну − Чемпіон України серед команд Першої ліги

Дата: 19-06-2017, 14:08.

Футбольна команда з Черкаського р-ну − Чемпіон України серед команд Першої ліги Президент «Корпорації ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул зустрівся з Чемпіонами України серед однолітків, командою «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» U-19.

Урочисте привітання футболістів відбулося на стадіоні академії. З нагоди цієї події місцевий художній колектив «Сяйво», білозірського центру культури і дозвілля (керівник: Наталя Воркута), підготував святкову програму. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській райраді.

Як зазначив, Володимир Лашкул ще тиждень тому футбольний клуб проводжав на змагання просто юніорів, сьогодні − команда виборола титул Чемпіонів України серед команд Першої ліги (U-19). Позаду вісімнадцять турів чемпіонату, 1980 кілометрів дороги, настанови тренерів, хвилювання близьких та вболівальників. На Фіналі Чотирьох команда знову довела своє лідерство виборовши титул абсолютних чемпіонів своєї категорії, золоті медалі та особисті нагороди.

У заходах також узяли участь: голова черкаської районної держадміністрації Ярош Анатолій Анатолійович, голова білозірської громади Міцук Володимир Павлович, перший заступник ФФУ черкаської області Фощій Володимир Григорович та інші керівники.

Теги: черкаси, черкаська область, футбол, змагання, спорт, Черкаський район


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS