СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах стартував всеукраїнський тур на експресах по Дніпру

Дата: 19-06-2017, 14:42.

У Черкасах стартував всеукраїнський тур на експресах по Дніпру Більше сотні черкаських школярів – діти учасників АТО та вихованці творчих студій сьогодні зможуть насолодитися катанням на підводних крилах «ракет». Нагадаємо, пасажирське судноплавство у Черкасах почалося ще 1846-го року, коли з'явився прообраз нинішнього річкового вокзалу. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Із нагоди початку Всеукраїнського туру на Річковому вокзалі влаштували свято. Сьогодні насолодитися поїздкою Дніпром зможуть 140 черкаських дітей.

− Дніпро у нас використовується активно, − сказав директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. − Адже у нас і школа з веслування працює, і клуб юних моряків. Переконаний, ми повернемо славну історію судноплавства у Черкасах.

Він побажав малечі гарної подорожі та висловив сподівання, що проект стане традиційним.

Наразі перевезення охоплять маршрут від Черкас до Сокирного.

ДО ТЕМИ: Пасажирське судноплавство на Черкащині почалося 1823-го року з появою пароплаву «Бджілка», 1846-го побудували пристань. 1961-го звели будівлю нинішнього річпорту.

Розквіт пароплавства припадав на 80-ті роки минулого століття.

Теги: черкаси, черкаська область, тур, Дніпро, ракети, перевезення, діти, відкриття


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS