СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Чигиринщині вшанували загиблих під час Будянської трагедії

Дата: 19-06-2017, 20:10.

На Чигиринщині вшанували загиблих під час Будянської трагедії У ці сонячні, погожі червневі дні з глибини пам’яті знову і знову зринають спогади про страшний і трагічний день для хутора Буда – 18 червня 1943 року. Цього року виповнюється 74 роки з моменту трагедії, що сталася на хуторі. Щороку в день роковин цієї страшної трагедії приходять з букетами квітів до могили люди, щоб вклонитися, схилити голови перед розстріляними, закатованими земляками, рідними та близькими людьми.

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець, в.о. заступника голови райдержадміністрації Микола Турик, жителі хутора, жителі сусідніх сіл Мельники та Медведівка зібралися на мітинг біля Братської могили, щоб вшанувати пам’ять усіх загиблих. «Нова Доба» дізналася про це в Чигиринській РДА.

Усі присутні схилили голови в скорботній хвилині мовчання перед пам’яттю страчених та полеглих у роки Другої світової війни. Отець Володимир відправив панахиду за загиблими.

Теги: черкаси, черкаська область, Чигиринщина, Мельники, Буда, вшанування, Будянська трагедія


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS