КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На ЗНО з хімії не прийшли 64 черкаські абітурієнти

Дата: 19-06-2017, 22:28.

На ЗНО з хімії не прийшли 64 черкаські абітурієнти На ЗНО з хімії, яке відбулося сьогодні, не з'явилися 64 абітурієнти з Черкащини. Про це «Нова Доба» дізналася з видання УНН-Центр.

«Явка учасників ЗНО з цього предмета становить 91 %. Один абітурієнт запізнився. В усіх пунктах порядок на тестуванні забезпечували спостерігачі», − розповіла Наталія Лісова, проректор із питань ЗНО та моніторингу якості освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

За її словами, двоє випускників із Черкащини уже повідомили про те, що отримали на ЗНО 200 балів. Офіційної інформації про кількість абітурієнтів, які отримали максимальну кількість балів поки немає.
Додамо, в основній сесії ЗНО хімія є останнім предметом, який складали абітурієнти, з 3 липня стартує додаткова сесія тестування.

Теги: черкаси, черкаська область, ЗНО, хімія, тести, абітурієнти


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS