КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На ЗНО з хімії не прийшли 64 черкаські абітурієнти

Дата: 19-06-2017, 22:28.

На ЗНО з хімії не прийшли 64 черкаські абітурієнти На ЗНО з хімії, яке відбулося сьогодні, не з'явилися 64 абітурієнти з Черкащини. Про це «Нова Доба» дізналася з видання УНН-Центр.

«Явка учасників ЗНО з цього предмета становить 91 %. Один абітурієнт запізнився. В усіх пунктах порядок на тестуванні забезпечували спостерігачі», − розповіла Наталія Лісова, проректор із питань ЗНО та моніторингу якості освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

За її словами, двоє випускників із Черкащини уже повідомили про те, що отримали на ЗНО 200 балів. Офіційної інформації про кількість абітурієнтів, які отримали максимальну кількість балів поки немає.
Додамо, в основній сесії ЗНО хімія є останнім предметом, який складали абітурієнти, з 3 липня стартує додаткова сесія тестування.

Теги: черкаси, черкаська область, ЗНО, хімія, тести, абітурієнти


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS