ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 250 осіб із обмеженими можливостями працевлаштувалися протягом цього року

Дата: 20-06-2017, 13:41.

Понад 250 осіб із обмеженими можливостями працевлаштувалися протягом цього року Із початку року соціальними послугами служби зайнятості скористалися понад 1 300 безробітних осіб з інвалідністю, з них 100 осіб – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. Наразі за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовані понад 250 осіб, серед них 17 учасників АТО. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському ОЦЗ.

Для підвищення конкурентоспроможності осіб з обмеженими фізичними можливостями шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-травні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості понад 100 громадян з особливими потребами. Після його закінчення 75 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших тимчасових робіт було залучено 122 безробітних зазначеної категорії.
Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів з особливими потребами фахівці центрів зайнятості залучають їх до профорієнтаційних послуг. З початку року в них взяли участь понад 1 280 осіб.

Теги: черкаси, черкаська область, обмежені можливості, працевлаштування, центр зайнятості, робота


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS