СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах 5 команд змагалися з автомодельного спорту

Дата: 20-06-2017, 15:08.

У Черкасах 5 команд змагалися з автомодельного спорту Днями комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» провів обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі). У змаганнях взяли участь 5 команд: комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», Черкаська автошкола Товариства сприяння обороні України, станція юних техніків міста Умані, Христинівська районна станція юних техніків, Черкаська загальноосвітня школа І−ІІІ ступенів № 8. Про це «Нова Доба» дізналася в Управлінні освіти і науки ЧОДА.

16 спортсменів-автомоделістів продемонстрували свою майстерність в управлінні радіокерованими автомоделями у класах РЦБ, РЦЕ-10 ст., РЦЕ-12 ст., ДТМ-10 ст.
За підсумками змагань чемпіоном стала команда комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» (керівник – Ткаченко О.В.), ІІ місце завоювала команда Черкаської автошколи Товариства сприяння обороні України (керівник – Полосухін К.В.) ІІІ місце – у команди Христинівської районної станції юних техніків (керівник – Косьміна В.А.).


Теги: черкаси, черкаська область, команди, автомодельний спорт, змагання


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS