Факт незаконного використання земельної ділянки виявила Черкаська прокуратура

Дата: 22-06-2017, 17:21

Факт незаконного використання земельної ділянки виявила Черкаська прокуратура
Черкаська місцева прокуратура з’ясувала, що рішенням Черкаської міської ради від 28.07.2016 одному з товариств надано в оренду земельну ділянку терміном на 49 років з правом подальшого її викупу. У подальшому між Черкаською міською радою та товариством укладений відповідний договір оренди земельної ділянки. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

Згідно даних Державного реєстру речових прав, починаючи з січня 2017 року, товариство не є власником нерухомого майна, розміщеного на цій земельній ділянці.

Відповідно до вимог Земельного кодексу України, однією з підстав припинення права користування земельною ділянкою є набуття іншою особою права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій земельній ділянці.

Оскільки протягом тривалого часу вказана земельна ділянка Орендарем територіальній громаді міста Черкаси не повернута, Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду Черкаської області подано позовну заяву про зобов’язання товариства повернути вказану земельну ділянку, вартістю майже 800 тис. грн. Черкаській міській раді, та внести відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про припинення права користування товариства на дану земельну ділянку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода