Смілянського посадовця підозрюють у розтраті грошей, відведених на постачання медобладнання

Дата: 26-06-2017, 12:59

Смілянського посадовця підозрюють у розтраті грошей, відведених на постачання медобладнання
Смілянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, та службового підроблення, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

З’ясовано, що протягом грудня 2016 року службова особа Смілянської міської ради під час здійснення публічних закупівель медичного обладнання розтратила бюджетні кошти шляхом внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей щодо постачання медичного обладнання до приміщення лікарні, яке фактично поставлено не було, чим завдано збитки державі на загальну суму майже 400 тисяч гривень.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів цій особі 22 червня повідомили про підозру.

Тривають необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акту до суду в розумні строки.

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 (п’яти) до 8 (восьми) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода