Недобросовісних орендарів землі зобов’язали сплатити до бюджету Черкас більш ніж 200 тисяч гривень

Дата: 20-07-2017, 12:01

Недобросовісних орендарів землі зобов’язали сплатити до бюджету Черкас більш ніж 200 тисяч гривень
17 липня рішенням суду за позовом прокурора Черкаської місцевої прокуратури розірвано договір оренди землі площею 1,9 га вартістю 12,6 млн. грн. з підстав систематичної несплати орендарем плати за користування земельною ділянкою. При цьому, орендарем за вимогою прокурора вже під час судового слухання справи сплачено до місцевого бюджету понад 200 тис. грн. боргу. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Крім того, інша справа аналогічної категорії про розірвання договору оренди землі площею 0,3 га вартістю 5,7 млн. грн. та стягнення заборгованості в сумі 110 тис. грн. на цей час перебуває у провадженні господарського суду Черкаської області.

Правильність обрання прокуратурою способу захисту порушеного права підтверджується також в іншій справі за позовом прокурора, в якій постановою Київського апеляційного господарського суду залишено без змін рішення господарського суду Черкаської області про стягнення заборгованості з орендної плати за землю та розірвання договору оренди землі площею 0,15 га вартістю 2,2 млн. грн.

Таким чином, за втручання органів прокуратури до міського бюджету Черкас надійшло більш як чверть мільйона гривень за оренду земель, а також повернуто у володіння територіальної громади земельні ділянки площею 2,05 га.

Робота на вказаному напрямі триває.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода