На черкаському фестивалі показуватимуть індійське кіно

Дата: 1-08-2017, 18:01

На черкаському фестивалі показуватимуть індійське кіно
Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот», що відбудеться у місті вже 25-27 серпня, готує для черкасців та гостей багато цікавого. Окрім показу фільмів проекту «MyStreetFilms-Рубіж» від Фестивалю кіно та урбаністики «86», на заході представлять кіно з інших країн, деякі навіть екзотичні. Про це йдеться на офіційній сторінці «Facebook» фестивалю.

- Нині вже відомі п’ять фільмів, якими можна буде "посмакувати" у межах міжнародної конкурсної програми заходу. Це будуть короткометражки з Ірландії (анімація), Франції, Бельгії, Індії та Бразилії, - повідомляють організатори.

Нагадаємо, що Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» відбудеться у Черкасах уже вдруге. Цьогоріч фест розширив свої межі з українського програми, додавши у конкурсний відбір ще й міжнарождну. Усього до участі у конкурсі від «КіноШот» – це 1106 короткометражок, з яких 40 – українського виробництва (з Луцька, Харкова, Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Львова та ін.), а решта – фільми з усього світу (серед країн Ірландія, Індія, Сербія, Угорщина, Німеччина, Франція, Росія, Японія, Велика Британія, Латвія, Грузія, Канада, США, Ірак та Єгипет

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода