ФК «УТК» провів перший контрольний поєдинок

У рамках підготовки до II кола чемпіонату області з футболу уманчани позмагалися із командою із Вінниччини. \”Нова Доба\” про це дізналася з сайту umanfootball.com.ua.

2 серпня на своєму полі у Паланці команда ФК «УТК» провела перший контрольний поєдинок в рамках підготовки до другого кола чемпіонату Черкаської області. В суперниках був колектив з Бершадського району «Світанок-Агросвіт», з яким тепличники вже зустрічалися при підготовці до першого кола (тоді зіграли 2:2). Враховуючи страшенну спеку і завдання, які стоять перед тренерськими штабами команд, то матч пройшов у форматі три тайми по 30 хвилин. У першій треті поєдинку тотальна перевага була за господарями. Це вилилося в три забитих м’ячі. Вже на 4 хвилині рахунок відкрив Михайло Павленко. На 9 хвилині Микола Малютін подвоїв рахунок. На 27 хвилині Павленко дубль оформив. Загалом могло опинитися в сітці воріт гостей і більше м’ячів. А ось після перерви гра розвернулася на 180 градусів! Тепер перевага за «Світанком-Агросвіт», а у господарів відверто розладилося. Гості спочатку не реалізували пенальті. Але потім таки забили двічі і скоротили відставання до мінімуму. Цей тайм був досить корисним на початку підготовки команди і вказав над чим працювати, щоб відновити ігровий тонус і кондиції наших гравців після нетривалої але відпустки. В третьому таймі гра знову розвернулася і знову перевага була на боці тепличників. І на 72 хвилинні Павленко відзначився сьогодні третім забитим м’ячем. Були ще нагоди забити у наших гравців. Але не судилося. І лише за кілька секунд до фінального свистка гості знову скоротили відставання до мінімуму. Але не більше того. 4:3.

В планах «УТК» ще кілька спарингів. Один з них запланований вже на цю суботу з «Уманьферммашем» на його полі.