Сміляни – переможці всеукраїнського турніру з футболу «Кубок Явору 2017»

На стадіоні «Авангард» завершився Всеукраїнський турнір із футболу «Кубок Явору 2017». Проводиться він за ініціативи Федерації футболу м. Сміла та підтримки міської влади. Загалом позмагатися зібралося 6 команд, діти 2007−2008 років народження. Смілу представили вихованці ФК «Явір» та ДЮСШ «Олімп». За результатами матчів смілянські спортсмени показали високий рівень підготовки та вибороли перемогу, не програвши жодного матчу. У фінальній зустрічі ФК «Явір» виграв у команди «Чемпіон» з Києва виграв із рахунком 6:0. На урочистостях учасників змагань та їхніх уболівальників вітали керівник міста, члени виконкому, відділу молоді та спорту, словом, усі, хто долучився до організації та підтримки цього турніру. Щирі вітання учасникам та гостям турніру адресував секретар міської ради Віктор Федоренко. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Сміла».

Кожна з команд отримала в подарунок від міської влади спортивний інвентар. Призерів змагань відзначили медалями. Капітану команди-переможця, ФК «Явір», Роману Плаксюку вручили Кубок. Подарунки від міської влади для наших юних спортсменів на цьому не завершилися. Секретар міської ради Віктор Федоренко передав усім гравцям смілянської команди нову спортивну форму та м’ячі.