СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Футболісти-ветерани помірялися силами

Дата: 9-08-2017, 12:06.

Футболісти-ветерани помірялися силами У товариському футбольному матчі ветеранів Черкаського району та СК «Хімік» (Черкаси) перемогла дружба.

Минулих вихідних збірна команда футболістів-ветеранів Черкаського району провела товариську зустріч з грандом ветеранського футболу області – черкаським СК «Хімік». Гра, яка відбулася у Червоній Слободі, пройшла в безкомпромісній боротьбі й закінчилась із рахунком 0:0. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Голова ФФЧР Геннадій Омельченко вдячний збірній команді футболістів-ветеранів Черкаського району та тренеру команди Шараменко Олегу за те, що підтримали його пропозицію взяти участь у чемпіонаті області серед ветеранів (вікова категорія 40+).

Перший матч у чемпіонаті області збірна команда Черкаського району проведе у Червоній Слободі 20 серпня. Їхнім суперником буде команда «ПрофіСпорт» (Золотоноша).

Теги: черкаси, черкаська область, футболісти-ветерани, спорт, змагання, матч


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS