Стартував черговий тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

На «Живчик-Арені» зустрілися «SolTex» та «Торпедо». Попри несприятливі погодні умови – сильний вітер та пізній початок матчу, команди все ж таки змогли показати змістовну гру. У першому таймі «торпедівці» відкрили рахунок, але перед перервою «SolTex» відновив рівновагу 1:1. На початку 2-го тайму «Торпедо» знов вийшов вперед, але у відповідь «помаранчеві» забили аж 3 м\’ячі! «Нова Доба» про це дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Третій тайм вже починався в напівтемряві і команди відзначились на двох всього одним м\’ячем… У підсумку – перемога команди «SolTex» 5:2. Голи на рахунку Івана Волошенко («Торпедо»), який відзначився двічі і, по голу за «SolTex» забили: Аргєєв, Біда, Степанов, Ткаченко і Лобов.
А довгоочікувана перенесена гра 7-го туру «SolTex» – «Цетус» має відбутися цієї п\’ятниці, 11.08.17, о 19.30.