ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Тальнівчанину потрібна допомога на лікування

Дата: 10-08-2017, 14:14.

Тальнівчанину потрібна допомога на лікування Черкащан просять допомогти зібрати кошти на лікування 36-річного тальнівчанина Олександра Галіцького. Чоловікові терміново потрібно їхати на лікування до Туреччини, але коштів у родини немає, повідомляє «ПроВсе».

Лікарі поставили чоловікові невтішний діагноз − В-лінійна лімфобластна лейкемія, загального типу, гострий перебіг. Врятувати Олександра може трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин.
Трансплантацію можливо виконати від рідного донора (у чоловіка є дві сестри, які підходять за показниками). Проте в Україні такі оперативні втручання не проводять.
Врятувати чоловіка можуть лікарі з турецької клініки. Та вартість лікування коштує 80 000 доларів. Ця сума захмарна для сільської родини.
У родині Олександра – двоє синів.

Реквізити для допомоги:
карта ПриватБанку
4149 4996 4925 9270
Галіцька Валентина Дмитрівна (дружина)


Теги: черкаси, черкаська область, допомога, лікування, тальнівчанин, кошти


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS