СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Сухо та спекотно буде до кінця тижня на Черкащині

Дата: 10-08-2017, 18:08.

Сухо та спекотно буде до кінця тижня на Черкащині До кінця поточного тижня на Черкащині збережеться антициклональний характер погоди. Тому буде сонячно, спекотно та сухо. Температурний фон буде підвищений: вдень 29−34º, вночі буде також дуже тепло 16−21º. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Суха та спекотна погода призводить до подальшого зростання класу пожежної небезпеки в екосистемах області. Тому в цей період слід бути вкрай обережними з вогнем під відпочинку на природі, а особливо – під час полювання.
У спекотні дні радимо обмежувати свій час перебування на сонці, особливо в період з 12 до 16 годин. Високі температури можуть негативно впливати на самопочуття.

Теги: черкаси, черкаська область, спека, погода, гідрометцентр, температура, опади


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS