«Черкаський Дніпро» поступився «Геліосу»

Чемпіонат України серед команд першої ліги, сезон 2017/2018 років.
П\’ятий тур.
«Черкаський Дніпро» – «Геліос» Харків 1:2 (1:2)

На старті поєдинку опоненти обмінялися забитими голами. Ігор Кошман, уникнувши офсайду, результативно скористався передачею Андрія Скарлоша. Вже за хвилину у черкащан спрацювала награна комбінація – Антон Крамар із правого флангу «знайшов» на дальній стійці Руслана Качура, який головою скинув м’яча під удар Олександра Колоса. «Нова Доба» про це дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Перед перервою приїжджа команда отримала свої дивіденди від ігрової переваги: на 33-ій хвилині Артем Козлов ударом головою «пробив» голкіпера «Черкаського Дніпра» Євгена Панченка – 1:2

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Підопічні Олександра Кирилюка на рівних протистояли одному із головних претендентів на підвищення у класі та мали шанси зачепитися за нічию.
Єгор Смірнов назбиравши два «гірчичника» залишив господарів поля у меншості. А за дів хвилини до завершення основного часу двічі поперечка рятувала «дніпрян» від ще більших неприємностей.

Чергова поразка опустила команду із берегів Дніпра на 16-ий рядок турнірної таблиці.