ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Міський голова ветуватиме рішення про розпуск виконкому

Дата: 10-08-2017, 15:37.

Міський голова ветуватиме рішення про розпуск виконкому 22 черкаські депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету і припинення повноважень усіх заступників міського голови. Цієї мінімально можливої кількості голосів сьогодні на сесії вистачило, аби, поданий секретарем міської ради Олександром Радуцьким проект рішення, був ухвалений.

Хоча під час розгляду цього питання міський голова Анатолій Бондаренко пояснив депутатам, що цей документ містить у собі правовий колапс, який у подальшому матиме вкрай негативні наслідки для нормального функціонування обласного центру. Оскільки фактично паралізує роботу органів місцевого самоврядування. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Підтримав слова міського голови і директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов, наголосивши, що цей проект не ґрунтується на законодавчій базі. До того ж у процесі його підготовки, він не прошов юридичної експертизи. А у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск.

Тож Анатолій Бондаренко запропонував міським обранцям у зазначений проект рішення внести норму, аби існуючий виконком працював до моменту формування нового складу, на затвердження якого може знадобитись чимало часу.

Адже у нинішній редакції міському голові дається лише два тижні з моменту набуття рішення законної сили для подання пропозицій щодо нового складу виконавчого комітету.

– З моменту обрання мене міським головою я працював зі старим виконкомом пів року. І зараз місто теж повинно працювати і ухвалюватись відповідні рішення, а не чекати доки буде сформовано новий склад, і коли нові заступники пройдуть обов’язкову спецперевірку, яка триває 25 днів. Це рішення незаконне і воно буде заветоване мною, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Теги: черкаси, черкаська область, вето, міський голова, рішення, виконком, сесія, розпуск


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS