СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Починаємо «Добу»

Дата: 11-08-2017, 07:39.

Починаємо «Добу» Починаємо «Добу»: 11 серпня.

Із минулого України та світу.
1906 - у Великій Британії Юджин Ласт запатентував звукове кіно.
1922 - як слова гімну Німеччини затверджені перші строфи вірша "»Дойчланд, Дойчланд юбер аллес» («Німеччина понад усе»), написані у 1848 р. професором Августом фон Фаллерслебеном. Музикою гімну стала мелодія, написана Йозефом Гайдном у 1797 р. як гімн Австрійської імперії.
1933 - введення до ладу першої домни заводу «Азовсталь» у Маріуполі.
1960 - французька колонія Чад здобула незалежність і стала Республікою Чад.
1962 - перемігши команду «Знамя труда» (Орєхово-Зуєво) з рахунком 2:0, донецький «Шахтар» удруге поспіль став володарем Кубка СРСР з футболу.
1973 - в СРСР по телебаченню почали показ серіалу «Сімнадцять миттєвостей весни», поставленого Тетяною Ліозновою за повістю Юліана Семенова.
1979 - у небі над Дніпродзержинськом (Дніпропетровська область) через помилку авіадиспетчера сталося зіткнення двох радянських пасажирських літаків Ту-134. У результаті загинуло 173 людини, зокрема 17 футболістів футбольної команди «Пахтакор» (Ташкент), яка летіла з Узбекистану на матч до Мінська.
1981 - надійшли в продаж перші комп'ютери IBM PC.
1984 - президент США Рональд Рейган, перевіряючи мікрофон перед прес-конференцією, заявив на всю країну, не знаючи, що мікрофон увімкнули: "Дорогі американці, дуже радий повідомити вам, що я щойно підписав закон про оголошення Росії поза законом на віки вічні. Бомбардування почнеться за п'ять хвилин.
2003 - НАТО прийняло командування міжнародними миротворчими силами в Афганістані.

Сучасне життя
. День Незалежності Республіки Чад.

Церковне свято. Святого мученика Каленика

Іменинники.
Костянтин, Кузьма, Михайло, Роман.

Мотивація дня: «Кажуть, що мотивація триває не довго. Що ж, свіжість після ванни – теж. Тому піклуватися про них варто щодня» - Зіг Зиглар.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, події, історія, факти, мотивація


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS