КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

День Незалежності в Каневі відзначать конкурсом вишиванок

Дата: 12-08-2017, 19:33.

День Незалежності в Каневі відзначать конкурсом вишиванок Міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження про відзначення у Каневі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Kanos».

Відтак, 23 серпня о 9.00 у Каневі відбудеться урочисте підняття Державного Прапора, а згодом на 9.30 заплановане покладання квітів до могил загиблих учасників АТО – Андрія Петрушенка, Анатолія Чупилки, Олександра Перцева та Сергія Кобченка.
Окрім цього у Канівській міській бібліотеці ім.Т.Шевченка відбудеться презентація виставки-історії «Україна – від подиху століть до сьогодення», книжкова виставка «Незалежна Україна – на всі віки, на всі часи» та слайд-нарис «Незалежна Україна: шлях до мети».
Із нагоди відзначення 26-ої річниці Незалежності України зранку у 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків В’ячеслава Чорновола та Героїв Небесної сотні, а о 10.30 – до могили Тараса Шевченка.

Із 17.00 на площі Шевченка відбудеться проведення численних майстер-класів, виставок майстрів народної творчості, а о 18.00 розпочнеться вулична акція міської бібліотеки ім.Т.Шевченка «Єднаймося навколо книг» та виставка-презентація нової сучасної української книги.Із 17.00 до 19.00 відбуватиметься реєстрація учасників конкурсу вишиванок за п’ятьма номінаціями: «Найбільша родина у вишиванках», «Найстарший учасник», «Найменший учасник», «Сорочка поколінь» та «Закохані серця».
О 19.00 розпочнуться урочистості та святковий концерт, під час яких і нагородять переможців конкурсу вишиванок, а із 21.00 – молодіжна дискотека.

Теги: черкаси, черкаська область, День Незалежності, Канів, конкурс вишиванок, відзначення


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS