ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Про незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через кібератаку

Дата: 14-08-2017, 09:55.

Про незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через кібератаку Актуальне відео роз’яснення щодо штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових/акцизних накладних за червень 2017 року!
Перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв коротко і доступно виклав зміни законодавства в частині застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.

Він розповів, які з червневих податкових накладних/розрахунків коригувань, акцизних накладних/розрахунків коригувань вважатимуться вчасно зареєстрованими.
Податкові накладні/розрахунки коригувань вважаються своєчасно зареєстрованими та штрафні санкції не застосовуються у разі, якщо:
- ПН/РК складені у період з 1 по 30 червня 2017 року,
- зареєстровані до 31 липня 2017 року включно.
Акцизні накладні/розрахунки коригувань вважаються своєчасно зареєстрованими та штрафні санкції не застосовуються у разі, якщо:
- складені у період з 1 по 30 червня 2017 року,
- зареєстровані до 31 липня 2017 року включно.

Відповідний Закон України від 13 липня 2017 року №2143-VIII «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків» наразі знаходиться на підписі у Президента України.
Також М.Гріднєв розповів про наслідки запроваджених змін для платників та порадив обов’язково прочитати лист Державної фіскальної служби України від 20.07.2017 №19075/7/99-99-12-02-01-17 «Щодо форс-мажорних обставин»: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72294.html
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=tN4vNCasrI0 Завантаження презентації: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/304289.html Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Теги: черкаси, черкаська область, штрафні санкції, ДПІ, кібератака, документи


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS