Майже 1500 осіб із обмеженими можливостями скористалися послугами центру зайнятості

Дата: 14-08-2017, 19:31

Майже 1500 осіб із обмеженими можливостями скористалися послугами центру зайнятості
Із початку 2017 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися майже 1500 безробітних осіб із інвалідністю. Із них 106 осіб – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період за сприяння фахівців міських та районних центрів зайнятості працевлаштовано понад 370 осіб, зокрема 22 АТОвці. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ЧОДА.

У січні−липні цього року понад 120 громадян із особливими потребами проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості з метою підвищення конкурентоспроможності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Усі вони пройшли підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій. Після його закінчення 102 особи працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших тимчасових робіт було залучено понад 160 безробітних зазначеної категорії.
Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів із особливими потребами фахівці центрів зайнятості залучають до профорієнтаційних послуг, з початку року в них брали участь 1 453 особи.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода