Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

13-річний хлопчик із Золотоноші врятував своїх друзів з-під цегляного завалу

Дата: 16-08-2017, 12:57.

Останні новини:

Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося без потерпілих, серед них діти Анна та Андрій Мартиновські, під час сильного вітру на них впала стіна шкільної будівлі. Про це інформує ЧСН.

Дівчина отримала перелом руки та ноги, а от хлопчика доставили санавіацією до Черкаської дитячої обласної лікарні. Вони дивом вижили – а все завдяки своєму другу 13-річному Владиславу Шульзі, який визволив своїх товаришів з-під завалу.

Лікарі кажуть: саме завдяки відважності 13-річного Влада Шульги, який не злякався, а почав рятувати друзів, ті й залишились живі. Про героїчний вчинок хлопця знають не лише золотонісці. Подякувати хлопцю приїхали черкаські рятувальники. Невдовзі сміливого хлопця відзначать на всеукраїнській акції «Герой-рятівник року».

Теги: черкаси, черкаська область, Золотоноша, школа, ураган, герой, врятував життя


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS