ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: RSS, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

Спеціальну гарячу лінію проведуть фахівці ДФС для роботодавців і працівників

Дата: 16-08-2017, 14:56.

Спеціальну гарячу лінію проведуть фахівці ДФС для роботодавців і працівників 17 серпня, об 11-й годині у приміщенні прес-центру «Нової Доби» відбудеться друга Спеціальна гаряча лінія для роботодавців і працівників. Організатор - ДФС у Черкаській області.

Спікери:
- від Держпраці – начальник управління Держпраці у Черкаській області Олена Миколаївна Лазарєва;
- від Пенсійного фонду – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Петрович Супряга;
- від ДФС – заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Вікторівна Бойко.

Участь у заході також візьме Ольга Федорівна Ракова, голова Черкаської міської профспілкової організації ЧОП «Солідарність»; заступник Голови громадської ради при головному управлінні ДФС у Черкаській області, яка зібрала проблемні питання підприємців за темою.

Номер телефону гарячої лінії 54-20-86 (0472).
Питання для висвітлення приймаються на адресу #ДФС ck.zmi@sfs.gov.ua
та адресу «Нової Доби» gazeta@novadoba.com.ua

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS