ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Анатолій Бондаренко запрошує до формування нового виконкому

Дата: 16-08-2017, 16:06.

Анатолій Бондаренко запрошує до формування нового виконкому Міський голова Анатолій Бондаренко оголосив збір пропозицій щодо формування та затвердження нового складу виконавчого комітету. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

«На розгляд чергової сесії міської ради внесено два проекти рішень про розпуск діючого виконкому. У зв’язку з цим, я звертаюся до керівників політичних сил, громадських організацій, які готові стати пліч-о-пліч із міським головою й працювати в інтересах громади Черкас, – надавайте свої пропозиції для формування нового складу виконавчого комітету, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Зі свого боку, обіцяю, що цей процес відбуватиметься у максимально відкритий та прозорий спосіб. Кожну з кандидатур ми обговорюватимемо разом із жителями нашого міста. Для мене принципово, щоб це були професійні, чесні та порядні люди, без кримінального минулого, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє Черкас та спільними силами творити його».

Пропозиції кандидатів до складу нового виконавчого комітету разом із біографічними довідками просить залишати в приймальні міського голови (вул. Б. Вишневецького, 36, каб.204).


Теги: черкаси, черкаська область, Анатолій Бондаренко, виконком, формування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS