ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Міські обранці хочуть подолати вето мера

Дата: 17-08-2017, 16:54.

Міські обранці хочуть подолати вето мера Про це сьогодні розповіли журналістам на спільній прес-конфереції секретар міської ради Олександр Радуцький та голови депутатських фракцій у міській ради від політичної партії «Укроп», ВО «Свобода», БПП «Солідарність» та Партії Вільних Демократів. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

Олександр Радуцький повідомив, що депутат Руслан Зоря вже подав новий проект рішення про розпуск виконавчого комітету, який виноситиметься на найближче сесійне засідання. Водночас, за його словами, частина міських обранців досі не полишають надії зібрати необхідних 28 голосів, необхідних для подолання вето Анатолія Бондаренка на останнє рішення міської ради, від 10 серпня, щодо розпуску виконкому та звільнення усіх заступників міського голови.

Нагадаємо, що перед цим голосуванням і після міський голова спільно з юристами інформували депутатів та громадськість щодо неможливості ухвалення цього рішення у тому форматі, як воно виносилось на сесії. Оскільки з правового боку цей документ містив ряд юридичних неточностей, які у подальшому могли відповідним чином позначитись на роботі міської влади та загалом життєдіяльності міста.

У свою чергу, секретар міської ради запевняє, що в разі ухвалення рішення про розпуск виконкому, новий склад буде створено у найближчі 3-5 днів. Адже переконаний, що міський голова та депутатський корпус націлені на конструктивну співпрацю. Тому вдасться досягти порозуміння у цьому питанні.

До речі, Анатолій Бондаренко вже оголосив збір пропозицій щодо формування і затвердження нового складу виконавчого комітету.

Також Олександр Радуцький переконує, що жодного колапсу в місті не виникне за час формування нового складу виконкому та проходження обов’язкової спецперевірки новими заступниками міського голоси. Оскільки необхідні для міста рішення можуть ухвалювати спільними голосуваннями члени виконавчого комітету від громадськості, міський голова та секретар міської ради.

Водночас, на його думку, сьогодні немає реальних причин для розпуску міської ради, яка працює ефективно, дієво та злагоджено.

Підтримує Олександра Радуцького і голова фракції від ВО «Свобода» Ярослав Нищик, аргументуючи щодо відсутності підстав для такого кроку. А саме – озвученої напередодні інформації про 22 рішення міської ради, які були оскарженні у судах.

На думку депутата, левова частина цих рішень стосувались земельних питань для розміщення у подальшому там тимчасових споруд, яких і так достатньо у місті. Тому більшістю голосів ухвалювались відмови. Але підприємці, маючи зв’язки, йшли у суди, де вигравали ці справи.

Ярослав Нищик стверджує, що депутатський корпус усе правильно чинив.

Аналогічної точки зору дотримується і голова фракції від політичної партії «Укроп» у міській раді Руслан Зоря, зазначивши, що на сьогоднішній день вже видано 715 паспортів-прив’язок для тимчасових споруд. На його думку, цієї кількості цілком достатньо. Тому немає потреби ухвалювати нові дозвільні документи та виділяти землю під нові кіоски та торгівельні павільйони.

Також під час прес-конференції усі присутні доповідачі висловили єдину точку зору щодо відмови на забудову мікрорайону Митниця у нинішньому форматі.

Тоді як голова фракції Партії Вільних Демократів Олександр Згіблов запропонував оголосити міжнародний конкурс на кращий проект реконструкції та облаштування міської набережної, аби містяни мали можливість вибору. І навіть вже підготував відповідний проект рішення, який виноситиметься на розгляд сесії.

На переконання депутата, спільними зусиллями керівництва міста та депутатського корпусу вдасться досягти порозуміння та компромісу, діючи в інтересах громади Черкас, представниками якої виступає кожен з них.

Теги: черкаси, черкаська область, депутати, вето, міський голова, Олександр Радуцький, фракції


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS