КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У черкаському дитячому таборі рятувальники провели акцію «Безпечне літо»

Дата: 18-08-2017, 09:03.

У черкаському дитячому таборі рятувальники провели акцію «Безпечне літо» 16 серпня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій завітали на акцію «Безпечне літо» до козацького дитячого табору відпочинку «Дахнівська Січ». Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

В ігровій формі інспектори ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки під час літніх канікул, зокрема під час відпочинку на воді та у лісі. Рятувальники нагадали присутнім, що купатися дозволяється лише під наглядом дорослих та у відведених для цього місцях. Також фахівці Служби порятунку наголосили дітям на небезпеці використання відкритого вогню, ігор з вогнем та запальниками.

Під час акції бійці ДСНС розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника. Юні слухачі відчули себе у ролі справжніх вогнеборців, примірявши бойовий одяг та каски пожежних. Далі співробітники ДСНС провели вікторину, мета якої була – дізнатися, чи добре учасники акції засвоїли правила безпеки.

Наприкінці заходу рятувальники роздали дітям тематичні листівки з правилами пожежної безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, дитячий табір, Дахнівська січ, пожежники, правила безпеки


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o