СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах перекриють рух на кількох вулицях

Дата: 20-08-2017, 14:23.

У Черкасах перекриють рух на кількох вулицях У зв’язку з проведенням ремонту теплової мережі до 23 серпня тимчасово заборонено рух транспортних засобів на перехресті вул. Гетьмана Сагайдачного та вул. Симиренківської. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи звернення директора ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» Фатьянова М.Ю.

Крім цього, у зв’язку продовженням виконання будівельних робіт, враховуючи звернення директора ПП «Черкаси-Інтерстрой» Халая В.С. виконком міської ради вирішив тимчасово – до 23 серпня – заборонити рух транспортних засобів вулицею Небесної Сотні між вул. Гоголя та вул. Благовісною.

У зазначених рішеннях доручено керівникам цих підприємств встановити необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з управлінням патрульної поліції у м. Черкаси.

Теги: черкаси, черкаська область, перекриття руху, вулиця, ремонт, теплова мережа


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
«Молочні» кондиціонери в потягах ...
Валерія Тімергаліна, RSS
І піснею, і прозою... ...
Володимир Даник, RSS
Гроші окупації ...
Іван Десятніков, RSS
Важлива дія ...
Анна Сакун, RSS
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS