ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Десятьох депутатів місцевої ради в Черкаському районі оштрафували

Дата: 22-08-2017, 20:53.

Десятьох депутатів місцевої ради в Черкаському районі оштрафували За матеріалами Черкаської місцевої прокуратури, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України склало та направило до суду протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією стосовно депутатів однієї із місцевих рад Черкаського району. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

10 депутатів, будучи суб’єктами відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, порушили вимоги фінансового контролю, передбаченні ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановами Черкаського районного суду Черкаської області депутатів визнано винними в інкримінованому правопорушенні та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 8500 грн.

Теги: черкаси, черкаська область, корупція, місцевий депутат, Черкаський район, депутат


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o