СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Біля черкаського мосту затримали двох браконьєрів

Дата: 29-08-2017, 09:46.

Біля черкаського мосту затримали двох браконьєрів 27 серпня в акваторії Кременчуцького водосховища в районі захисної гідроспоруди залізничного мосту міста Черкаси працівники Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із водним патрулем патрульної поліції міста Черкаси виявили факт незаконного добування водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Двоє громадян із гумового човна ловили рибу за допомогою мисинових сіток.

На місці події складено два адміністративних протоколи за частиною 4 статті 85 КУпАП. Обрахований розмір шкоди, завданої довкіллю, становить 4,9 тисяч гривень. Гумовий човен, сітки та риба вилучені.

Крім того, до Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області направлено подання для вирішення питання про порушення кримінального провадження.

Державна екологічна інспекція попереджає охочих до браконьєрської риболовлі про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на акваторії Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Черкаської області.

Теги: черкаси, черкаська область, міст, браконьєри, екоінспекція, риба, риболовля, рибалка


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS