У Канівському районі визначили найкращих у футболі

27 серпня завершено чемпіонат Канівського району з футболу. Чемпіонат проведено в два кола протягом червня та серпня. Змагання відбувались на футбольних полях сіл Межиріч, Степанецьке, Степанці, Келеберда, Таганча. Всього участь взяли шість команд з сіл району. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Результати ігор останнього туру:
– с. Келеберда – с. Таганча – 4:9,
– с. Ліпляве – с. Межиріч – 0:8,
– с. Степанецьке – с. Степанці – 7:7.

Тож, за результатами проведених змагань, 1 місце виборола команда с. Степанці, 2 місце посіла команда-новачок чемпіонату з села Межиріч, третіми стали футболісти села Таганча, 4 місце – с. Степанецьке, 5 місце – с. Келеберда, 6 місце – с. Ліпляве.

По завершенню матчів останнього туру, за участі голови федерації футболу Канівського району Миколи Порожнього, директора Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василя Момра, голови Канівського районного ФОК «Колос» Юлії Галушки, проведено урочисте нагородження кубками, медалями та грамотами команди-переможця та команд-призерів.