На Черкащині затримали білоруса, який був у міжнародному розшуку

Дата: 5-09-2017, 21:10

На Черкащині затримали білоруса, який був у міжнародному розшуку
На підставі міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, прокуратурою Черкаської області поінформовано компетентні органи Республіки Білорусь про затримання 23 серпня правоохоронними органами області на території Черкащини громадянина Республіки Білорусь, який тривалий час (з 2009 року) перебуває в міжнародному розшуку за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205 (крадіжка) Кримінального кодексу Республіки Білорусь, на території вказаної країни. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

За мотивованим клопотанням Черкаської місцевої прокуратури стосовно зазначеної особи Соснівським районним судом м. Черкаси застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

Після надходження від компетентних органів Республіки Білорусь запиту про видачу (екстрадицію) затриманої особи буде проведено екстрадиційну перевірку на предмет можливості видачі громадянина вказаної країни до відповідних правоохоронних органів цієї країни для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення ним злочинів на території Республіки Білорусь.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода