КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаській області на нелегальній АЗС незаконно продавали алкогольні напої

Дата: 7-09-2017, 15:20.

У Черкаській області на нелегальній АЗС незаконно продавали алкогольні напої У Черкаській області співробітники головного управління ДФС у Черкаській області припинили незаконну діяльність АЗС. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ГУ ДФС у Черкаській області.

У ході операції «Акциз-2017» в результаті реалізації працівниками податкової міліції оперативної інформації було встановлено, що в одному із сіл Жашківського району здійснюється реалізація паливно-мастильних матеріалів без наявності дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності. Крім цього, на автозаправній станції здійснювалося зберігання і торгівля алкогольними напоями за відсутності відповідної ліцензії, в порушення вимог Закону України «Про державне регулювання, виробництво та обіг спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 №481/95 ВР.

У Черкаській області на нелегальній АЗС незаконно продавали алкогольні напої


Внаслідок проведених заходів було виявлено та вилучено 15,5 тисяч літрів дизпалива, понад 8 тисяч літрів бензину А 92 й 55 літрів алкогольних напоїв. Загалом з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 551 тисяч гривень.
Вилучені ТМЦ передано на відповідальне зберігання. Триває подальша перевірка. Організатору незаконної АЗС загрожують адміністративні санкції.

У Черкаській області на нелегальній АЗС незаконно продавали алкогольні напої


Також як прокоментував начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк, з початку року за порушення норм чинного законодавства щодо зберігання та продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів застосовано 477 тис. грн штрафних санкцій. Основні порушення, встановлені перевірками: безліцензійна діяльність і торгівля фальсифікатом.

Теги: черкаси, черкаська область, нелегальна АЗС, продаж, пальне, документи


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS