СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Тепло та сухо буде в області на вихідних

Дата: 7-09-2017, 17:03.

Тепло та сухо буде в області на вихідних Завтра вночі погоду Черкащини формуватимуть атмосферні фронти із заходу. Тому в Черкасах та місцями по області пройдуть невеликі дощі. Вдень очікується надходження теплих повітряних мас із південного заходу. Опадів вдень не прогнозується. Температурний фон почне підвищуватися. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Надалі у вихідні черкащани можуть насолоджуватися сухою погодою із температурними показниками вночі 13..18º, вдень 23..28º. Тепла суха погода надасть можливість займатися польовими, городніми та господарськими роботами.Температура води у Дніпрі біля Черкас 19°С.
Радіаційний фон у Черкасах становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

До відома: за кліматичними даними середньодобова температура на 8 вересня становить 15,7° тепла, на цю дату найвища температура повітря 32,5° тепла відмічалася у 2008 р., найнижча 1,8° тепла – у 1953 р. Атмосферний тиск знижений, наступної доби дещо зросте. Відносна вологість повітря істотно не зміниться.

Теги: черкаси, черкаська область, тепло, погода, опади, гідрометцентр, температура


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o