ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: День редакції, Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ефективні фізіопроцедури надають усім охочим у Хлистунівці

Дата: 9-09-2017, 19:18.

Ефективні фізіопроцедури надають усім охочим у Хлистунівці У Хлистунівській амбулаторії працюють два лікарі-терапевти, лікар-педіатр, який приїжджає двічі на тиждень, акушер, стоматолог. Тут є й лабораторія, кабінет фізіопроцедур із якісною апаратурою, яка доволі сучасна й ефективна: магніто-, електро-, УВЧ-терапія, кварц, інгаляції. Діє денний стаціонар на три місця.
Завідувач Хлистунівської амбулаторії Віктор Кавун приймає хворих до 12.00, потім ще їде на виклики або ж займається адміністративною роботою. Єдина складність, що до хворих додому доводиться добиратися або ж власним транспортом, або ж пішки, та інколи пацієнти не можуть чекати.

− У нас немає автомобіля, а протяжність дільниці 14 кілометрів. Багато хто дивується цьому, а ми так і працюємо. Наприклад, наш фельдшер їздить до хворих на скутері, − розповідає завідувач.

Велику увагу звертають на здоров’я покоління, що підростає: проводять огляди, роблять щеплення, процедури.
Віктор Олександрович зазначає, що кадрового голоду немає, молодь до них працювати їде із задоволенням.

Теги: черкаси, черкаська область, фізіопроцедури, амбулаторія, лікарі, допомога, лікування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o