БЛОГИ


Новина із категорії: Блоги » Валентин Лазуренко

Роздрукувати        Друкована версія

Визначено кращих літописців Черкащини 2017 року

Визначено кращих літописців Черкащини 2017 року
Валентин Лазуренко
Дата: 9-09-2017, 16:19.
8 вересня 2017 р. провів засідання Конкурсної комісії з присудження Черкаської обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича, на якій визначено цьогорічних лауреатів.
У результаті таємного голосування обласну краєзнавчу премію імені Михайла Максимовича за 2017 р. в номінації індивідуальна робота присуджено Чосу Володимиру Григоровичу за серію краєзнавчих робіт «Мліїв – село козацької слави. – Черкаси: видавець Чабаненко Ю. А., 2015. – 88 с.»; «Орловець – історія і люди. – Черкаси: видавець Чабаненко Ю.А., 2016. – 220 с.»; «Moї прекрасні земляки. – Черкаси: видавець Чабаненко Ю. А., 2016. – 202 с.»; «Петропавлівка: від минулого до сьогодення. – Черкаси: видавець Чабаненко Ю.А., 2016. – 112 с.» та вагомий особистий внесок у розвиток краєзнавства на Черкащині.

У номінації колективна робота лауреатом премії імені Михайла Максимовича за 2017 р. став авторський колектив у складі Людмили Скороход, Юлії Харченко, Лариси Гур’євої за працю «Сміливі зі Сміли. – Сміла, 2017. – 248 с.».
Хочу зазначити, що всі представлені цьогоріч на конкурс праці дослідників історії Черкащини достойні премії, що відображає позитивний стан краєзнавчого руху в нашій області.
Щиро вітаю цьогорічних лауреатів престижної краєзнавчої премії нашої області та бажаю подальших творчих успіхів.

Теги: черкаси, черкаська область, конкурсна комісія, літописці, лауреати, премія, Михайло Максимович

Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS