До національної збірної із самбо увійшов черкащанин

6-8 вересня у м. Білгород-Дністровський (Одеська область) відбувся всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку, юніорів та юніорок. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У ваговій категорії до 75 кг серед юнаків та дівчат старшого віку Артур Єфремов став чемпіоном та увійшов до складу національної збірної України з боротьби самбо, яка візьме участь у чемпіонаті Світу 12-15 жовтня в Сербії. Спортсмен Леонід Щепкін (вагова категорія 70 кг) здобув третє місце.

У ваговій категорії 82 кг серед юніорів та юніорок Владислав Світлак здобув друге місце. Анатолій Ребедь (вагова категрія 74 кг) виборов третє місце.

Підготували спортсменів тренери Римар В. І. та Шелест Д. В.