Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шестирічна черкащанка Аліса потребує допомоги в боротьбі з рідкісним недугом

Дата: 16-09-2017, 18:19.

Останні новини:

Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина відрізана від зовнішнього світу та залежить від вчасно введених ліків. Інформує «ВІККА».

Синдром Арнольда Кіарі – це важке враження мозку з супутніми патологіями.

Ще два роки тому дівчинка ходила самостійно, тепер же їй необхідні ходунки. Має проблеми дівчинка і з можливістю дихати і говорити. При цьому Аліса не поступається у розвитку одноліткам, а в дечому навіть переганяє їх. Гарно читає, пише і малює.

Поставити її на ноги зголосилися у барселонській клініці. Вартість триденного лікування там обійдеться батькам дівчинки у 18 800 євро, яких у них немає. Родина переселенців втратила своє майно і змушена винаймати житло і перебиватися на одну зарплату батька.

Тому порятунок незламної Аліси – в руках небайдужих.

«ПриватБанк»: 5168 7551 0882 7433
Контактний номер: 097 744 23 07


Теги: черкаси, черкаська область, благодійність, хвороба, дитина, переселенці, потрібна допомога


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS