СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У цьому році на Черкащині з порушників природоохоронного законодавства стягнуто майже 1,2 мільйони гривень

Дата: 18-09-2017, 22:34.

У цьому році на Черкащині з порушників природоохоронного законодавства стягнуто майже 1,2 мільйони гривень За січень–серпень 2017 року Держекоінспекція в Черкаській області провела на об'єктах державного нагляду (контролю) 531 ресурсну перевірку. У зв'язку із порушеннями вимог природоохоронного законодавства складено 537 протоколів про адміністративні правопорушення. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Штрафні санкції наклали на 437 порушників на загальну суму 148,9 тисяч гривень‚ до Державного бюджету стягнуто 107,2 тисячі гривень, тобто 72 %.

До правоохоронних органів скеровано 21 матеріал у порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України. За вказаний період відкрито 4 кримінальних провадження (з урахуванням матеріалів, скерованих у попередній звітний період).

Загальна сума розрахованих збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, становить 6 мільйонів 324 тисячі 163 гривні. Сума шкоди, завданої невстановленими особами, склала 341 тисячу 590 гривень.

З метою відшкодування збитків порушникам природоохоронного законодавства пред'явлено 70 претензій та позовів на загальну суму 5 мільйонів 982 тисячі 673 гривні. Стягнуто за претензіями та позовами 60 (з урахуванням раніше пред'явлених) на суму 1 мільйон 34 тисячі 104 гривні.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності у 7 випадках обмежено або призупинено діяльність суб'єктів господарювання.

Теги: черкаси, черкаська область, природоохоронне законодавство, екологія, підприємство, штраф, екоінспекція


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS