ЕКОНОМІКАПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: Економіка, RSS, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах відбудеться третя спеціальна гаряча лінія для роботодавців і працівників

Дата: 20-09-2017, 15:23.

У Черкасах відбудеться третя спеціальна гаряча лінія для роботодавців і працівників Радимо всім зацікавленим черкащанам взяти участь у спеціальній гарячій лінії для роботодавців і працівників, яка відбудеться 21 вересня 2017 року у прес-центрі «Нової Доби».
Початок – об 11:00 год.
Номер телефону гарячої лінії 54-20-86 (0472)
Питання для висвітлення приймаються на адресу ДФС ck.zmi@sfs.gov.ua та адресу «Нової Доби» gazeta@novadoba.com.ua

Вчергове управління Держпраці у Черкаській області, Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та головне управління ДФС в області проводять спільний роз’яснювальний захід. Уже надійшло (і спікери підготували на них відповіді) понад півсотні запитань про нарахування пенсій, справляння єдиного внеску – 2017 різними категоріями платників, про проведення інспекційних відвідувань Держпраці.
Попри численні роз’яснення ТОП-питаннями з тих, що надходять залишаються: як правильно оформити працівника на роботу, як повідомити про це ДФС, як виправити помилку і яка відповідальність за невиконання даної норми, а також які документи зобов’язаний вести (і пред’являти для перевірки) підприємець, який використовує найману працю.

Спікер від Держпраці – заступник начальника управління Держпраці у Черкаській області Марина Вікторівна Жаркова
Спікер від Пенсійного фонду – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Петрович Супряга.
Спікери від ДФС – фахівці відділу комунікацій головного управління ДФС у Черкаській області.
Телефонуйте і дізнавайтесь як правильно прийняти на роботу та які особливості звільнення працівників, як нараховувати зарплату працівникам і розрахувати правильно податки (на прикладах); як вирахувати пенсійний стаж і на яку пенсію може розраховувати підприємець, який повсякчас звітував про відсутність доходів, а також які наслідки незадекларованої праці.

Теги: черкаси, черкаська область, гаряча лінія, роботодавці, ГУ ДФС


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS