Відкритий чемпіонат Черкас з пауерліфтингу зібрав понад сто спортсменів

У Черкасах відбувся І-й відкритий чемпіонат Черкас з пауерліфтингу та окремих вправ федерації UPC. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Понад 100 спортсменів у більш як у 180 номінаціях приїхали з різних куточків України, щоб позмагатися в пауерліфтингу: присіданні, жимі, тязі, екстремальному жимі та підйомі штанги на біцепс. Змагання були організовані на високому та професіональному рівні – під супровід ведучого, спікера змагань, арбітрів міжнародних категорій, «живої» рок-музики.

Спортсмени з Черкас, Канева, Звенигородки, Умані, Таращі, Києва, Харкова, Кременчука та Макіївки, виступали з великою мотивацією, яка не залишала спортсменів протягом 12-годинних напружених змагань.

Черкаські спортсмени під керівництвом тренера та головного організатора змагань, президента комітету пауерліфтингу федерації UPC в м. Черкаси Олександра Байди, вибороли найбільшу кількість нагород, зробивши великий крок до змагань Кубку України, які відбудуться 6-8 жовтня 2017р. та Кубку Європи – 10-12 листопада 2017р.

Результати черкасців такі:
Олександр Байда – станова тяга, 1 місце, вагова категорія до 110 кг, показаний результат 285 кг;
Андрій Горай – присідання, показаний результат 220 кг;
Микола Губа – вагова категорія 100 кг, показаний результат 75 кг;
Олеся Киян – станова тяга, вагова категорія до 56 кг, показаний результат 120 кг.