КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах вдруге представляє свою творчість художник Павло Солощенко

Дата: 22-09-2017, 17:26.

У Черкасах вдруге представляє свою творчість художник Павло Солощенко 21 вересня о 16:00 в Черкаському обласному художньому музеї урочисто відкрилася друга персональна виставка відомого українського художника Павла Миколайовича Солощенка. Цього разу автор презентував 48 мініатюр, виконаних у складних техніках олійного та акварельного живопису, повідомляє кореспондент «Нової Доби».

У Черкасах вдруге представляє свою творчість художник Павло Солощенко


Павло Солощенко зазвичай працює у різних жанрах. Серед його робіт є натюрморти, пейзажі, портрети та сюжетні лінії. Митець вміє настільки реалістично зобразити побачене, що дивлячись на його картини глядач мимоволі переноситься у місця, які пропонує художник. Завдяки акварельному жанру, у картинах переважає легкість, прозорість та спокій. Як зазначає сам автор, головною темою його робіт є природа, адже в ній є відчуття волі, лірики й глибини.

У Черкасах вдруге представляє свою творчість художник Павло Солощенко


 Виставка називається «Мініатюри» − так її назвав сам Павло Солощенко. Складність мініатюр саме в тому, що весь об'єм та різноплановість своєї ідеї потрібно вмістити в маленький формат. На мою думку, Павлу Солощенко це вдалося. Його роботи чудово зображують дійсність, такою яка вона є, не дивлячись на їх невеликий розмір. Ці картини гарно урізноманітнять інтер'єр будь-якого приміщення, адже вони камерні, спокійні й «стишені», але в той же час дуже дбайливо виписані, − розповідає куратор виставки «Мініатюри» Пономаренко Ольга. − Роботи Павла Солощенка пасують не до пори року, а до стану душі. Він − людина віруюча та релігійна. Це відчувається в його роботах: у багатьох присутній натяк або зображення Ісуса Христа. Відомо, що в житті художника була тривала пауза — 20 років, але потім він повернувся до образотворчого мистецтва й почав вносити в свої твори релігійні мотиви.

У Черкасах вдруге представляє свою творчість художник Павло Солощенко


За ідеєю автора на виставці була залишена книга відгуків, в якій гості можуть написати враження від побачених робіт. Поспілкуватися з Павлом Солощенком та більш детально дізнатися про його творчість усі охочі зможуть 30 вересня та 7 жовтня з 16:00 у приміщенні художнього музею.

Валерія Тімергаліна

Теги: черкаси, черкаська область, художник, творчість, Павло Солощенко, картини, художник


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS