СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Почесних шполянських ювілярів вітали з днем народження

Дата: 26-09-2017, 10:45.

Почесних шполянських ювілярів вітали з днем народження Життєві ювілеї із злетами та падіннями, щасливими спогадами та незабутнім досвідом днями відсвяткували чотири шановані земляки. Дев’яносто п’яту осінь життя зустрів шполянин Сергій Максимович Ткаченко та Захарій Данилович Кирилюк із Лебедина. А естафету дев’яносторічних у вересні 2017 року перейняли Любов Євдокимівна Полатайло з Лебедина та Надія Никонівна Перегін з Кримок. За доброю традицією до кожного з них в день славного свята – ювілейного дня народження − завітали представники влади району. Про це «Нова Доба» дізналася в Шполянській РДА.

Заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт вручили ювілярам квіти, вітальні адреси від голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, голови районної ради Олександра Кузуба та одноразову грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».

Теги: черкаси, черкаська область, ювіляри, Шполянщина, вітання, день народження


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS
Іронічні мініатюри ...
Володимир Даник, RSS