На Чорнобаївщині учні змагалися на турнірі з міні-футболу

Уже традиційним стало проведення турніру з міні-футболу на «Кубок пам’яті воїна-афганця Олександра Татаровського», який присвячений воїнам-інтернаціоналістам, що загинули в Афганістані. Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

Нещодавно пройшли зональні змагання в 6 зонах, в яких взяли участь команди з 25 навчальних закладів І−ІІІ ступенів. Команди Васютинського, Тимченківського, Мельниківського, Лукашівського НВК, Староковрайської, Великобурімської, Чорнобаївської ЗОШ №1 та Чорнобаївської гімназії вибороли право брати участь у фіналі турніру, який відбувся на центральному стадіоні смт Чорнобай 30 вересня. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні Чорнобаївської гімназії, друге місце посіли учні Староковрайської ЗОШ, третє у Великобурімської ЗОШ.