СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На мосту через Дніпро продовжують асфальтувати правий проїзд

Дата: 4-10-2017, 17:07.

На мосту через Дніпро продовжують асфальтувати правий проїзд На мосту через річку Дніпро наразі проводять роботи з асфальтування правого проїзду.
Попередньо на об’єкті завершили встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Уклали новий бордюрний камінь та деформаційні шви на правій стороні мосту. Також розібрано бордюрний камінь та завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту. Водночас продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для захисту від корозії. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ОДА.

Найближчим часом стартують роботи з демонтажу асфальтного покриття по лівому проїзду.
Нагадаємо, рух по мосту транспортних засобів здійснюється у спеціально відведений час: з 6.00 до 9.00 та з 16.00 до 19.00. Сьогодні ж, зважаючи на технологію та масштабність робіт, час роботи пропускних «вікон» для автомобілістів дещо змінився. Ранкове розпочалося о 8.00. Вечірнє запрацює на дві години пізніше, ніж зазвичай – орієнтовно з 18.00 до 21.00.
Про подальші зміни роботи пропускних «вікон» інформуватимемо додатково та просимо водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Теги: черкаси, черкаська область, міст, Дніпро, дамба, ремонт, асфальтування


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS