СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби пам’яті Ігоря Момота розпочався у Навчальному центрі

Дата: 9-10-2017, 12:24.

Чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби пам’яті Ігоря Момота розпочався у Навчальному центрі 8 жовтня в Навчальному центрі відбулось урочисте відкриття чемпіонату Держприкордонслужби з кульової стрільби. Шестиденні змагання присвячені пам’яті генерал-майора Ігоря Момота. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Навчального центру підготовки молодших спеціалістів.

Розпочалися змагання урочистим шикуванням команд, підняттям Державного прапору України та вшануванням пам’яті прикордонників, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і територіальної цілісності України зоні АТО.

Чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби пам’яті Ігоря Момота розпочався у Навчальному центрі
У чемпіонаті візьмуть участь 25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. Понад 100 кращих спортсменів Державної прикордонної служби України боротимуться за першість у чемпіонаті.

«Знаковим є те, що даний захід проходить протягом останніх 8 років саме в Навчальному центрі, який носить ім’я Ігоря Федоровича. Ми зобов’язані вічно зберігати пам’ять про кожного загиблого побратима. У цьому запорука нашої моральної перемоги над російським агресором. Усім учасникам бажаю досягнення високих особистих показників та перемог у цьому Чемпіонаті» – зазначив начальник Навчального центру полковник Дмитро Коцеруба.

Першого дня, 9 жовтня спортсмени змагалися з стрільби зі зміною магазина, з обмеженням часу, у русі та після фізичного навантаження. 10 та 11 жовтня учасники випробують свої сили у дуельній стрільбі, яка відбудеться у два етапи.
А вже 12 та 13 жовтня команди змагатимуться у індивідуальних вікових групах зі службового двоборства, яке включає у себе крос на 3 км зі стрільбою та командна естафета зі стрільбою з АК на відстань 75 метрів по мішені.

Теги: черкаси, черкаська область, кульова стрільба, Оршанець, Ігор Момот, чемпіонат, Держприкордонслужба


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS