Чигиринські школярі змагалися з ігрових видів спорту

На міському стадіоні «Колос» розпочалися змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл Чигиринського району з ігрових видів спорту, присвячені Дню Українського козацтва. Перед початком змагань заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Микола Турик привітав учасників спортивних змагань та взяв участь у відкритті дошки Пошани кращих юних футболістів Чигиринського району. Захід провелит за ініціативи директора Чигиринської ДЮСШ Сергія Левченка. Про це «Нова Доба» дізналася в Чигиринській РДА.

Учні змагалися в ігрових видах спорту: баскетболі, волейболі та футболі. Перше місце з волейболу вибороли учні Чигиринського НВК І−ІІІ ст. №2, ІІ місце зайняли головківські спортсмени, третіми були школярі з Чигиринського НВК І−ІІІ ст. №3. Кращими в змаганнях серед баскетболістів були стецівські юнаки, ІІ місце вибороли вихованці Чигиринської ЗОШ І−ІІІ ст. №1, ІІІ місце за баскетболістами Чигиринського НВК І−ІІІ ст.№3. Змагання серед футболістів проходили в двох вікових групах. Перше місце серед хлопців 5−6 класів вибороли спортсмени з Чигиринського НВК І−ІІІст.№3, друге місце – футболісти Чигиринського НВК І−ІІІст.№2, третіми стали вихованці Чигиринської ЗОШ І−ІІІст.№1. Серед хлопців 7−8 класів не було рівних боровицьким футболістам, ІІ місце посіли учні Чигиринського НВК І−ІІІст.№3, ІІІ місце за вершацькими спортсменами. Усі призери та переможці змагань нагороджені грамотами та кубками різного ґатунку.