СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині провели відкритий Кубок області з годзю-рю карате

Дата: 10-10-2017, 14:22.

На Черкащині провели відкритий Кубок області з годзю-рю карате Змагання відкритого Кубку Черкащини з годзю-рю карате пройшли у Черкасах в ОСДЮСШОР ЧОР (с/к «Манеж»). У цьому турнірі взяли участь 17 клубів не тільки з Черкас та області, а й зінших міст України. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт».

На чемпіонат прибули с/к «Білий лотос» м.Рівне, Громадська організація «СОК», м.Канів; с/к «Гепард», м.Черкаси; с/к «Олімп», м.Київ; с/к «Сенто», м.Київ; с/к «Цунамі», с.Стеблів Корсунь-Шевченківського р-ну; с/к «Монарх», м. Сміла; с/к «Восток», м.Сміла; с/к «Буші-до», м.Черкаси; с/к «Хоккайдо», м.Черкаси; команда федерації хортингу м.Черкаси; школа традиційного карате «Окінава», м.Черкаси; с/к «КАЛИНА» збірна Полтавської та Вінницької обл..; с/к «Будокан», м.Черкаси; с/к «Квазар», м. Маньківка; спортивно-оздоровчий центр «Аякс», м.Сміла; с/к «Мрія», с. Руська Поляна,Черкаський р-н.

За перемогу змагалися близько 250 учасників. Висококваліфіковані судді уважно стежили та оцінювали майстерність учасників на 5-ти татамі. Спортсмени мали можливість виступити в таких категоріях як: ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката-кобудо (формально-технічні комплекси), шобу-ніхон,шобу командне (безконтактні двобої), ірікумі-го та ірікумі-дзю (повноконтактні двобої). Протягом всього часу були присутні медичні працівники які в разі необхідності могли швидко надати першу медичну допомогу. Турнір відзначився яскравими поєдинками та чудовою підготовкою команд. Атмосфера змагань була насичена хвилюванням, жагою до перемоги та приємними моментами.

Всього було розіграно 160 комплектів нагород. За результатами змагань перше загальнокомандне місце впевнено виборов с/к «Калина» (м.Полтава, м.Вінниця); друге загальнокомандне місце посів с/к «Сенто» (м.Київ); третє почесне загальнокомандне місце одержав с/к «Монарх» (м.Сміла Черкаської обл.). С/к «Будокан», як організатор змагань, не брав участі в командній першості.

Теги: черкаси, черкаська область, кубок області, карате, годзю-рю


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o