ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою зриву, − голова ОДА

Дата: 10-10-2017, 15:49.

Опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою зриву, − голова ОДА Діяти рішуче й ухвалювати управлінські рішення, щоби сміляни були з теплом, закликав очільник області місцеву владу. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді в ОДА.

Як пояснив обласний керманич, опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою зриву. Проблеми з місцевим теплопостачальним підприємством – ТОВ «Сміла Енергоінвест». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ЧОДА.

– Ще з весни ми неодноразово переконували міську владу Сміли приділити належну увагу цьому питанню, не тягнути до нового опалювального сезону, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Бо воно в компетенції саме органів місцевого самоврядування. На минулому тижні я зініціював зустріч на рівні НАК «Нафтогаз України». Там поставили умову: якщо «Сміла Енергоінвест», боржник, перерахує 25 млн грн, то отримає необхідне для старту опалювального сезону. Однак це не зароблено. І тільки зараз міською владою зроблені певні кроки щодо пошуку альтернативи – передання послуги комунальному підприємству, замість приватного. Треба діяти рішучіше – іншого варіанта немає! Якщо місто не матиме тепла – відповідальність на міській владі. Там мали б краще засвоїти урок минулого опалювального сезону, коли нам довелося втручатися і задіювати всі можливі важелі, щоби запустити котельні.

Нагадаємо, всі житлові будинки, заклади соціальної сфери та підприємства теплоенергетики області отримали потрібні паспорти й акти готовності. Запаси палива теж достатні. Рівень розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електричну енергію становить 98%. А за рейтингом НАК «Нафтогаз України», Черкащина перебуває у трійці лідерів за рівнем розрахунків за газ.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS