СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Найближчими днями в області прогнозують теплу погоду

Дата: 10-10-2017, 14:59.

Найближчими днями в області прогнозують теплу погоду 11 жовтня вдень спокійну, лагідну, переважно сонячну погоду формуватиме поле підвищеного тиску. Проте ніч через радіаційне вихолоджування буде ще холодною – 2−3º тепла. Удень стовпчики термометрів підвищаться до 15−17º. Увечері 11 та вночі 12 жовтня теплий атмосферний фронт циклону з центром над Фінською затокою зумовить дощі, які розподілятимуться нерівномірно як по території, так і в часі, та посилення вітру до 12−14 м/с. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Завдяки надходженню теплого атлантичного повітря 12−14 жовтня переважатиме тепла, як для цього часу, погода з температурою повітря вночі 6−11º, вдень 12−17°. Оскільки циклонічний вихор продовжить кружляти над Баренцовим морем, прогнозуємо місцями невеликі дощі, у ранкові години тумани. У цілому погода сприятиме проведенню польових робіт та підготовці господарського комплексу до осінньо-зимового періоду.
Температура води у Дніпрі біля Черкас 12°С. Радіаційний фон у Черкасах становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону. До відома: за кліматичними даними середньодобова температура повітря 11 жовтня становить 9,4° тепла, на цю дату найвища температура 22,1° тепла відмічалася у 1997 р., найнижча 9,4° морозу – у 2015 р. Атмосферний тиск у межах норми, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря залишатиметься високою.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, гідрометцентр, температура, опади, прогноз


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS